Телефон: (044) 22-999-49

1. Клубні правила.
1.1. Двері клубу відкриті для Вас щодня, крім 1 – го, 2 – го січня та 7 – го січня, а так саме на Великдень. Мі чекаємо на Вас згідно штатного розкладу роботи клубу. Точний графік роботи в святкові дні уточнюйте у адміністраторів або на наших соціальних мережах.
1.2. У Клубі встановлені правила обов'язкові для всіх Членів Клубу (далі - Клубні правила). Мета Клубних правил - створення більш безпечних, оптимально зручних умов для тренувань і відпочинку. Просимо Вас уважно ознайомитися з клубними правилами і дотримуватися їх. У разі необхідності та для вашого комфорту Клубні правила можуть бути переглянуті або доповнені адміністрацією Клубу. Кожні нові правила замінюють попередні.
1.3. Діючі Клубні правила Ви завжди можете попросити на рецепції у адміністратора Клубу або прочитати на сайті.
1.4. Якщо хтось із членів клубу порушує Клубні правила або завдає шкоди діловій репутації Клубу, адміністрація Клубу має право вимагати від даного члена клубу утриматися від порушень і / або попросити його вийти з Клубу. Залежно від характеру порушення Клубних правил, можливо, також позбавлення членства в Клубі.
2. Членство в Клубі.
2.1. Членство в Клубі - це право користуватися на свій розсуд усім інвентарем, що знаходиться в Клубі, але відповідно до його цільового призначення, а також право брати участь у Клубних заходах, організованих для Членів Клубу. Членство в Клубі є персональним (іменним), і не передбачає вхід 2-х або більше осіб. Абонемент не підлягає поверненню, обміну або передачі іншим особам.
2.2. Ставши Членом Клубу, Ви можете користуватися в будь-який день і годину роботи Клубу без обмеження за часом такими позиціями: силова зона, кардіо-зал, зал групових занять (відповідно до розкладу).
2.3. З поточним переліком, вартістю, строками та умовами надання додаткових послуг, які можуть змінюватися на розсуд адміністрації Клубу, Ви можете завжди ознайомитися на рецепції у адміністратора Клубу.
2.3.1. Дії пакетів персональних тренувань обмежений: пакет на 5 тренувань обмежений терміном дії до 40 днів, пакет 10 тренувань обмежений терміном дії до 60 днів з моменту придбання. У разі не явки клієнтом на персональне тренування без попередження, тренер має право списати дане тренування в пакеті.
2.4. Членство в Клубі оформляється у адміністраторів рецепції, які знайомлять відвідувачів з видами і категоріями Членства та умовами їх придбання.
2.5. Оплата Членства здійснюється в гривнах. Форма оплати: готівковий або безготівковий розрахунок. Грошовий внесок за членство в клубі результату є остаточним і поверненню не підлягає.
2.6. Після придбання Членства Клубу, що включає в себе оформлення і оплату, Члену Клубу видається Клубна карта.
2.7. Клубна карта є підтвердженням Членства в Клубі, а також пропуском в Клуб. Пред'являйте, будь ласка, її адміністратору Клубу на рецепції при кожному відвідуванні Клубу. У виняткових випадках (за відсутності Клубної карти) пред'явіть, будь ласка, посвідчення особи і документи, що підтверджують отримання членства, а також залиште заставу за ключі від шафки в розмірі, встановленому адміністрацією Клубу.
2.8. Клубна карта є особистою і не підлягає передачі будь-якому іншому особі. При виявленні випадків передачі Клубної карти іншій особі, з Члена клубу, який допустив вказане порушення, стягується плата в розмірі, встановленому адміністрацією Клубу.
2.9. У разі втрати Клубної карти Члену Клубу на підставі його письмової заяви виготовляється нова Клубна карта. Вартість виготовлення нової клубної карти має бути сплачена при її отриманні.
2.10. Термін дії Клубної карти обмежений, обмовляється при її придбанні та заноситься до бази даних клубу за згодою Члена Клубу.
2.11. При разовому відвідуванні Клубу відвідувач зобов'язаний попередньо оплатити послуги Клуба.
2.12. Клубом надається можливість укладання договору на користь третьої особи («карта в подарунок») за умови надання замовником за договором повного обсягу відомостей про третій особі, яке буде користуватися послугами Клубу, передбачених для сторони за договором.
2.13. Всі питання, що виникли пропозиції і претензії клієнт може викласти в письмовому вигляді в книзі «Скарг і пропозицій», яка знаходиться у адміністратора.
3. Ваше перебування в Клубі.
3.1. З метою дотримання чистоти та Вашого комфорту при користуванні послугами Клубу для проходу в приміщення Клубу (крім залу рецепції) необхідно зняти верхній одяг і перевзутися у власне взуття. Знаходження в приміщеннях Клубу (крім залу рецепції) у верхньому одязі і вуличному взутті не дозволяється і є порушенням цих Правил. У цьому випадку Адміністрація Клубу має право не допустити Вас на тренування або до фахівців Клубу.
3.2. Відвідуючи Клуб, не залишайте особисті речі та одяг без нагляду. Використовуйте для їх зберігання шафи в роздягальнях. За загублені або залишені без нагляду речі, адміністрація Клубу відповідальності не несе.
3.3. Категорично забороняється приносити із собою в Клуб і залишати в шафах чи сейфах для цінних речей будь-які види зброї, а також отруйні, вибухові, легкозаймисті або мають різкий запах речовини та вироби на їх основі та інші заборонені Українським законодавством речі. При виявленні адміністрацією Клубу зазначених порушень винний член Клубу може бути, як одноразово не допущений до Клубу, так і позбавлений членства в Клубі (на розсуд адміністрації Клубу).
3.4. Ключі від шафок для зберігання цінних речей під час занять видаються в обмін на клубну карту. Йдучи з Клубу, просимо Вас здати ключ від шафки на рецепцію і забрати клубну карту. У разі втрати членської картки, ключа від шафки стягується плата, встановлена адміністрацією Клубу (за втрату номерка, ключа - відшкодування 200 грн., за втрату клубної карти - відшкодування -50 грн.)
3.5. Для перебування в Клубі необхідно переодягнутися в спортивний одяг (торс повинен бути закритий) і кросівки, а також дотримуватися правил загальної гігієни і не використовувати парфумерію. Просимо Вас дотримуватися чистоти в усіх приміщеннях клубу.
3.6. Всі приміщення клубу є зонами, вільними від куріння. Знаходитися в клубі в нетверезому вигляді, вживати спиртні напої, наркотичні та / або психотропні засоби, а також приймати їжу в місцях, призначених для тренувань, у зонах відпочинку і роздягальнях не дозволяється. Не дозволяється проводити святкові зустрічі без дозволу адміністрації, а так само займатися підприємницькою діяльністю.
3.7. На території клубу слід дотримуватися правил поведінки. Забороняється голосно і агресивно розмовляти, використовувати ненормативну лексику, розмовляти під час тренувань по мобільному телефону і робити все, що шкодить оточуючим вас людям. Взаємоповага - запорука комфорту для кожного Члена Клубу.
3.8. Членам Клубу на його території не дозволяється приготування коктейлів та іншої їжі з принесених з будинку продуктів, концентратів і т.п.
3.9. Члени Клубу можуть придбати право користування тренажерами та іншим спортивним інвентарем в Клубі.
3.10. Після закінчення вправи необхідно повернути інвентар Клубу в колишнє положення або в спеціально відведені для нього місця.
3.11. Зони і приміщення, виділені для службового користування, призначені виключно для адміністрації Клубу.
3.12. Деякі приміщення Клубу, на час проведення клубних заходів, відомості про яких будуть доводитися до Вас на рецепції, можуть бути обмежені.
3.13. На території Клубу заборонено проведення членами або гостями Клубу будь-яких публічних акцій, в т.ч. рекламних акцій в політичних або комерційних цілях.
3.14. Кіно - і фотозйомка в Клубі (в т.ч. під час проведення клубних заходів і т.д.) без спеціальної домовленості з Адміністрацією Клубу не дозволяється.
3.15. Клуб оснащений сучасним музичним обладнанням, яке дозволяє забезпечити у всіх приміщеннях музичний супровід. Вибір музичного супроводу здійснюється співробітниками Клубу та самостійне використання членами Клубу музичної та іншої апаратури Клубу не допускається. Якщо загальний музичний супровід Вам заважає, то Ви можете користуватися в міру потреби власними навушниками. При цьому ми завжди раді Вашим побажанням щодо музичного супроводу в Клубі, які Ви можете залишити у книзі відгуків і пропозицій на рецепції.
3.16. Адміністрація Клубу в цілях забезпечення безперервності Вашого процесу перебування і використання інвентарю Клубу і комфорту інших членів Клубу, переконливо просить Вас не використовувати мобільні телефони на тренувальних територіях, а також не використовувати телефони Клубу в особистих цілях.
3.17. У разі виникнення заборгованості клієнта перед Клубом, Адміністрація Клубу має право призупинити дію клубної картки клієнта без відповідного продовження терміну дії контракту та / або вилучити Клубну карту аж до погашення заборгованості.
4. Ваше здоров'я.
4.1. Кожен член Клубу зобов'язаний пройти обстеження у медичному закладі до початку відвідування Клубу. Кожен член підбирає індивідуальну систему використання клубного інвентарю, інтенсивності його використання і ступеня навантаження, а також несе персональну відповідальність за своє здоров'я і самопочуття як під час перебування у клубі, так і після відвідування. Просимо Вас уважно ставитись до стану Вашого здоров'я і негайно повідомляти персонал Клубу в будь-яких випадках погіршення самопочуття, що сталося під час Вашого перебування в Клубі, про зміни в стані здоров'я протягом усього терміну дії членства, а також про будь-які обмеження до занять фізичною культурою і спортом . Для збереження Вашого здоров'я при наявності обмежень до занять фізичною культурою і спортом, підтверджених довідкою лікаря - будь-які заняття в Клубі - строго заборонені.
4.2. Адміністрація Клубу має право в односторонньому порядку заборонити відвідування члену Клубу в разі неповідомлення відповідальному персоналу Клубу про зміну в стані свого здоров'я або вагітності та в разі невиконання членом Клубу рекомендацій лікаря медичної установи або спортивного лікаря, при виявленні підозр про невідповідність стану здоров'я членом клубу норм достатніх для занять на інвентарі клубу, а також відвідування групових майстер класів.
4.3. Не соромтеся задавати питання персоналу Клубу, будь-який співробітник Клубу завжди радий допомогти Вам. Вся команда Клубу працює для того, щоб Ви отримали бажаний результат.
5. Правила відвідування силовий зони і кардіо-зони.
5.1. До початку відвідування необхідно пройти вступний інструктаж у інструктора. Під час вступного інструктажу інструктор ознайомить Вас з теоретичними основами тренувань на тренажерах, правилами техніки безпеки, обладнанням залу, основними правилами користування тренажерами, їх послідовність, відповість на Ваші питання, дасть корисні поради. При цьому кожен член Клубу несе персональну відповідальність за дотримання даних правил.
5.2. Перед початком тренування будьте уважні, дотримуйте техніку безпеки і правила експлуатації тренажерів. У разі виникнення питань, неясностей в користуванні тренажером, просимо Вас негайно звернутися до інструктора за роз'ясненнями.
5.3. З метою проведення ремонтних або профілактичних робіт доступ до будь-якого з тренажерів може бути обмежений на розсуд адміністрації Клубу.
5.4. Рекомендується використовувати обладнання, вибирати інтенсивність і тривалість тренувань у відповідності до Вашого рівня підготовленості.
5.5. На час відпочинку між вправами на тренажері слід звільнити його для використання іншими займаються.
5.6. Просимо Вас дотримуватись правил громадського порядку, не турбувати інших членів Клубу, підтримувати чистоту і порядок.
5.7. У гігієнічних цілях під час виконання вправ слід покривати лавки тренажерів індивідуальним рушником.
5.8. Після закінчення вправи необхідно самостійно повернути спортивний інвентар (штанги, гантелі, млинці та інше незакріплене устаткування та обладнання) у спеціально відведені для цього місця.
5.9. Переконливе прохання завершувати заняття в тренажерному залі за 15 хвилин до закінчення роботи і покинути Клуб до закінчення терміну його роботи. Вхід до клубу закривається за одну годину до закриття.
6. Техніка безпеки в тренажерному залі.
6.1. Категорично забороняється переміщення тренажерів в залі.
6.2. Для занять необхідно мати спортивне взуття, передбачену п. 3.5. цих Правил відвідування. Тренуватися в чешках, сланцях, сандалях або без взуття, щоб уникнути травм забороняється (якщо не отримано спеціальний дозвіл Адміністрації Клубу).
6.3. Щоб уникнути заподіяння шкоди Вашому здоров'ю в тренажерному залі не дозволяється користуватися жувальною гумкою.
6.4. Будь-які вправи з вагами в тренажерному залі кожен член Клубу зобов'язаний виконувати з допомогою тренера або партнера для забезпечення Вашої безпеки.
6.5. При виконанні вправ з розбірної штангою щоб уникнути травматизму необхідно рівномірно знімати і надягати млинці з обох кінців грифа штанги для виключення випадків її перекидання, а також надійно закріплювати млинці замками.
6.6. При роботі на блочних тренажерах фіксатори ваг, сидінь і валиків необхідно вставляти до упору, перевіривши надійність фіксації.
6.7. Тренер має право не допустити Члена Клубу для відвідування у випадках, коли це може бути небезпечно для здоров'я Члена Клубу, навіть якщо член Клубу не визнав і не висловлював скарг на стан здоров'я.
7. Правила відвідування зони групових програм.
7.1. Групові класи проводяться за розкладом, який може бути змінено Адміністрацією Клубу. Просимо Вас стежити за інформацією на рецепції.
7.2. Групові заняття проводяться у присутності не менше 4 осіб. Заняття з 1 людиною проводиться інструктором на його розсуд, або Ви можете сплатити індивідуальне тренування. Адміністрація залишає за собою право обмежити кількість відвідувачів в групі до 20 людей, з метой більшого контролю безпеки і ефективності заняття тренером.
7.3. Не запізнюйтесь, будь ласка, до початку групових занять, тому що неналежний початок тренування може бути небезпечним для вашого здоров'я. Тренер має право не допустити Вас на заняття в разі Вашого запізнення до його початку більш ніж на 10 хвилин.
7.4. Не рекомендується приходити на групові заняття з відчуттям голоду або відразу після прийому їжі.
7.5. Для занять необхідно мати спортивну форму та спеціальне спортивне взуття, передбачене п. 3.5. цих Правил відвідування. Тренуватися в чешках, сланцях, сандалях або без взуття, щоб уникнути травм забороняється.
7.6. Дотримуйтесь правил особистої гігієни, не використовуйте різкі парфумерні запахи.
7.7. Рекомендується використовувати обладнання, вибирати інтенсивність і тривалість заняття відповідно до Вашого рівня підготовленості.
7.8. Просимо Вас дотримуватись правил громадського порядку, не турбувати інших членів Клубу, дотримуватися чистоти.
7.9. Після закінчення тренування необхідно самостійно повернути спортивний інвентар у спеціально відведені для цього місця.
7.10. Адміністрація Клубу залишає за собою право поміняти заявленого в розкладі занять тренера і вносити зміни в розклад групових занять
7.11. На групових заняттях не дозволяється використовувати власну хореографію та обладнання без дозволу тренера.
8. Відповідальність.
8.1. Відвідуючи Клуб, не залишайте особисті речі та одяг без нагляду. Використовуйте для їх зберігання шафи в роздягальнях та спеціальні сейфи біля барної стійки . За загублені або залишені без нагляду речі Адміністрація Клубу відповідальності не несе.
8.2. Клуб не несе відповідальності за шкоду, пов'язану з погіршенням здоров'я, оскільки Клуб надає право використання інвентарю, а Член Клубу самостійно підбирає собі систему занять, величину завантажень, інтенсивність занять виходячи з власного досвіду, знань, стану здоров'я.
8.3. Клуб не несе відповідальності, якщо причиною нанесення шкоди здоров'ю стало порушення правил користування тренажерами і обладнанням або виконання вправи без страхувального партнера.
8.4. Клуб не несе відповідальності за технічні незручності, спричинені проведенням міськими службами профілактичних і ремонтно-будівельних або інших робіт і заходів.
8.5. Клуб не несе відповідальності за шкоду здоров'ю та / або майну, завдану протиправними діями третіх осіб.
8.6. Члени Клубу несуть відповідальність за втрату або псування використовуваного клубного обладнання, інвентарю та обстановки Клубу у відповідності з чинним цивільним законодавством.
8.7. Адміністрація Клубу має право в односторонньому порядку припинити надання послуг члену Клубу при невиконанні (в т.ч. одноразовому) вимог, встановлених цими Клубні правилами.

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:00
Вівторок
7:00 - 22:00
Середа
7:00 - 22:00
Четвер
7:00 - 22:00
П'ятниця
7:00 - 22:00
Субота
7:00 - 21:00
Неділя
9:00 - 21:00

Фотогалерея