Телефон: (044) 22-999-49

Prusen

Майстер спорту зі спортивної гімнастики.
Дипломований інструктор-методист, фахівець в області рекреації та ОФК, інструктор по танцювальним і силовим видам аеробіки та фітнесу, інструктор по belly dance і show strip dance.
Прізентер українських фітнес-конвенцій.
Досвід роботи в фітнес-індустрії-18 років

Про себе:
Захоплена на 200% справою, якою займаюся й завжди готова до нових знань і навчання.
Завжди йду до своєї мети. В житті вважаю однією з головних речей - це постійний рух вперед і вдосконалення себе. Не існує непереборних висот, найголовніше - це бажання, завзятість, дисципліна і наполеглива праця.
Моє життєве кредо -Коли тренуєшся роками, тобі нема про що шкодувати, навіть якщо ти не зумів стати чемпіоном -Ти все одно став краще! - «БУДЬ ЗАВЖДИ У ФОРМІ!»
Яскрава, активна, позитивна життєва позиція з бажанням передавати свою майстерність, знання, навички та любов до спорту і танців своїм учням і клієнтам, орієнтованість на результат.
Висока самоорганізація, завзятість і дисциплінованість, відповідальність і пунктуальність, стресостійкість, клієнтоорієнтованість.
Завжди у відмінній спортивній формі

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:00
Вівторок
7:00 - 22:00
Середа
7:00 - 22:00
Четвер
7:00 - 22:00
П'ятниця
7:00 - 22:00
Субота
7:00 - 21:00
Неділя
9:00 - 21:00

Фотогалерея