Телефон: (044) 22-999-49

Що ж таке кроссфіт?

Кроссфіт це сучасна і універсальна система фізичної підготовки, головною метою якої є створення універсального атлета завдяки підвищенню рівня здоров'я, підготовленості і працездатності. Для більшості академій поліції та військових підрозділів, а також спортсменів та атлетів Сrossfit є основною базою підготовки.

Для кого підходить кроссфіт?

За рахунок своєї масштабності комплекс тренувань кроссфіт (в спортивному клубі Олімпія Спорт) є універсальним. Він цілком підходить для людей всіх вікових категорій і різного рівня підготовки. Одним словом програма кроссфіт з успіхом може застосовуватися абсолютно для всіх, навіть для літніх людей і людей з недугами серцево-судинної системи.

Всупереч різним міфам і стереотипам, система тренувань кроссфіт чудово підійде для дівчат. Спортсменки, які виступають на професійних змаганнях зі спорту, близько 90% свого вільного часу проводять на тренуваннях (звичайно не рахуючи сон), їх основною метою є перемога в турнірах і змаганнях, а не бездоганно ідеальний зовнішній вигляд. Як різновид фітнесу кроссфіт також відмінно підійде для дівчат, які бажають отримати гарну фігуру.

Кроссфіт – тренування на мобільність суглобів, розвиток еластичності і гнучкості м'язового корсета. Стретчинг займає досить вагоме місце у системі тренувань кроссфіт. Саме тому кроссфіт в Києві можна рекомендувати як дієвий засіб для відновлення організму після різних травм і оперативних втручань.

Система тренувань кроссфіт охоплює максимальну кількість м'язів людини за досить невеликий відрізок часу - близько 40-50 хвилин (WOD – workout of the day). Завдяки цьому максимально швидко можна здійснити коригування тіла за рахунок зниження жирової маси, при цьому не спалюючи м'язову масу.

Основні переваги кроссфіту

Одна з головних переваг кроссфіту - це його здатність одночасно і рівномірно розвивати всі фізичні якості, які необхідні для поліпшення працездатності і рівня здоров'я.

Різноманітність вправ - це те, чим зможе здивувати кроссфіт починаючого спортсмена:

  • Гребля на спеціальних тренажерах;
  • Важкоатлетичний ривок, присідання, поштовх, станова тяга, жим штанги стоячи і лежачи, вправи з гирею і силові взяття на груди;
  • Ловля і кидки медичного м'яча, стрибки, віджимання на руках і в стійці,
  • Віджимання на гімнастичних кільцях, паралельних брусах, вихід силою;
  • Підтягування на перекладині, скакалки, пліометричні тумби і багато іншого.

Перший кроссфіт зал в Києві – це зал спортклубу Olympia Sport, що не мають аналогів в Україні.

Ми приготували для Вас:

  • Велику Кроссфіт зону (близько 130 кв. м), придатну як професійним спортсменам так і новачкам.
  • Тренерський склад з індивідуальним підбором системи тренувань кроссфіт.
  • Спеціалізоване обладнання, що дозволяє максимально ефективно і комфортно проводити тренування.

Чекаємо на вас, Кросфіт (Crossfit) Київ!

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:00
Вівторок
7:00 - 22:00
Середа
7:00 - 22:00
Четвер
7:00 - 22:00
П'ятниця
7:00 - 22:00
Субота
7:00 - 21:00
Неділя
9:00 - 21:00

Фотогалерея