Телефон: (044) 22-999-49

fitnes

Yoga - це вчення про фізичну   гармонії, що досягається за допомогою фізичних засобів впливу на організм - асан (поз фізичного тіла), пранаям (дихальних практик), мудрий і бандх (вправ з управління внутрішніми енергіями). Йога - чудовий засіб для розвитку координації, рівноваги, м'язової сили і гнучкості. Вона особливо хороша для зміцнення хребта і м'язів спини. Йога максимально збільшить об'єм легенів і, отже, дозволяє правильно дихати.

Callanetics - це особлива система вправ, що розтягують для всіх глибоко розташованих груп м'язів, яка викликає неймовірну робочу активність м'язів. Це свого роду повільна неспішна гімнастика, яка дає колосальну статичне навантаження. Кожна вправа калланетики розроблена таким чином, що одночасно навантаження отримують одразу всі м'язи тіла. Калланетика вважається досить ефективною для досягнення таких цілей, як зниження ваги, зменшення обсягів тіла і підтягування різних груп м'язів.

Shaping - це методика цілеспрямованої зміни фігури і оздоровлення організму жінки, що включає в себе спеціальну програму фізичних вправ і відповідну систему харчування. Для жінок будь-якого віку, з різною спортивною підготовкою, шейпінг дозволяє комплексно реалізовувати всі напрямки пластичного трансформування тіла: збільшення або зменшення обсягу м'язової тканини, зниження  вмісту жиру в організмі. Головна перевага шейпінгу - це індивідуальний підхід до кожного , навіть якщо заняття проходять в групі. В ході тренування опрацьовуються практично всі м'язові групи, які формують особливо важливі для жінки ділянки тіла: талію, грудину, стегна і сідниці.

Functional hard training - це тренування на розвиток всiх фiзичних якостей :                   сили ,витривалостi, швидкостi, гнучкостi , координацii i почуття балансу. Заняття допомагають спалити велику кiлькiсть калорiй i забеспечують гармонiйний розвиток як эдиноi системи.

Total body workout -це сукупнiсть силових вправ ,що виконуються з рiзноманiтних сценарiiв i методик , мета яких опрацювання всiх важливих м^язiв i забеспечення iнтенсивного спалювання калорiй за вiдведений час.

Tabata -  wя програма являє собою систему високоінтенсивних інтервальних вправ для схуднення за Tabata Protocol. Протягом одного інтервалу виконується 6-8 підходів вправ (присіди, берпі, планки, стрибки, віджимання тощо), після чого виділяється хвилина на відпочинок. Поєднання кардіо і силового навантаження робить заняття цікавим і варіативним. Табата провокує природний сплеск гормонів, відповідальних за спалювання жиру і збільшення м'язів. Тому робота у такому режимі прискорює метаболізм і активізує процес спалювання калорій протягом 24-48 годин після тренування. Заняття збільшує витривалість, сприятливо впливає на роботу серця, заряджає енергією. Інтервальні тренування за протоколом Табата рекомендовані для людей з різним рівнем підготовки.

Press+ Buttocks – це  ренування спрямовано на розвиток пружних, підтягнутих сідниць, струнких ніг та плоского живота. Це досягається за допомогою комплексу силових вправ, а також фітнес-обладнання – степ-платформи, Body Bar, гантелей, фітболів. Під час регулярних занять спалюється підшкірний жир, формується гарна форма сідниць та живота і відбувається загальне зміцнення усіх м’язів.

Upper Body  -  це комплекс вправ на розвиток м’язів корпусу (руки, спина, груди, прес). Головний акцент заняття робиться на м’язи рук. Тренування допомагає досягти привабливого рельєфу, тонусу, зміцнити м’язи. Завдяки великій кількості повторів вправ з невеликою вагою розвивається витривалість. Заняття Upper Body проходить з використанням гантелей і Body Bar. Особливою перевагою тренування є те, що воно не має противопоказань та вікових обмежень.

ABT – це тренування АВТ (від англ. Abdominal, buttocks, thighs) – комплексний урок для схуднення стегон, сідниць і живота. Це клас, що поєднує у собі аеробні та силові елементи на витривалість. Спеціально підібрані вправи у поєднанні з використанням сучасного фітнес-обладнання допоможуть ефективно позбавитися зайвого жиру і надати талії, стегнам та сідницям бажану форму.

Pilates -спеціальне тренування спрямоване на підтримку м'язового тонусу, розвиток координації та контролю над тілом. Можливе використання додаткового обладнання (м'ячі). Вправи пілатес дуже багатопланові, і включають в роботу велику кількість м'язів одночасно, вимагаючи правильної техніки виконання, а кількість повторень при цьому може бути мінімальним. Рухи в пілатес м'яко розтягують м'язи, роблячи їх довшими і стрункішими. Кожен рух виходить з свідомості, тобто кожне скорочення м'яза контролюється діяльністю мозку. Не існує обмежень за віком і немає протипоказань.
Тренування за системою Пілатес настільки безпечна, що її використовують для відновної терапії після травм хребта.

Pilates mat - є систематичним тренуванням для зміцнення мускулатури і хребта. Метод пілатес грунтований на центрованому тренуванні тіла, навантаження спрямоване передусім на глибоко розташовані, дрібні, слабкіші групи м'язів, які служать для підтримки правильної осанки. Вправи можна робити без додаткового інвентаря. Методика пілатес була розроблена німецьким доктором Йозефом Хубертом Пілатесом. Спочатку він називав розроблений метод Contrology, оскільки основним правилом пілатеса є контроль роботи усього тіла за допомогою дихання. Тренування пілатес включає розтяжку, силове навантаження і правильне дихання. Урок, сприяючий оздоровленню хребта, зміцненню м'язів тіла, поліпшенню психо-эмоционального стану і осанки. Не має протипоказань і підходить для будь-якого рівня підготовленості.

Fit-ball- дає навантаження на більшість груп м'язів, розвиває витривалість і гнучкість, покращує координацію рухів і роботу вестибулярного апарату, а також стимулює діяльність серцево-судинною і дихальною систем.у зайняття фитбол аеробікою включені різноманітні вправи: силові - для розвитку сили м'язів, динамічні, - для розвитку координації і підвищення загальної витривалості організму, а також вправи на розтяжку і розслаблення м'язів.

Tai-bo  - аеробне тренування високої інтенсивності, яка включає рухи з таких дисциплін, як бокс, карате і таэквондо, замиксованных з аеробними кроками і доповнених класичними силовими вправами. Цей вид фитнеса не лише робить ваше тіло міцним і красивим, але і тренує серцево-судинну систему, знижує рівень жирового прошарку, покращує розтяжку, розвиває силу і витривалість, хорошу реакцію і баланс, допомагає освоїти елементи самооборони і впоратися із стресом, а також поєднує в собі прекрасну хореографію під запальну музику. Максимальний викид енергії і адреналіну. Це кращий спосіб зняти стрес і напругу, придбати форму і поліпшити настрій.

Mix Latina - аеробіка з елементами латиноамериканських танців. Відмінне тренування для схуднення, розвитку координації рухів і поліпшення настрою. Характерні для латиноамериканських танців пристрасні рухи стегнами, віртуозні обертання, краса руху рук, пластика тіла, чуттєвість, темперамент, енергія, сексуальність. Латиноамериканські танці, приголомшливі по своїй красі, є сумішшю різних течій і шкіл і складаються з рухів латиноамериканських танців, таких як сальса, румба, самба, мамба, ча-ча-ча, мерензі. Танці латина створені для тих, хто хоче навчитися танцювати під вибухові латиноамериканські ритми, застосовувати своє уміння на будь-якій вечірці і в клубі, бути яскравим, емоційним, артистичним, бути в центрі уваги. Завдяки програмі Ви приведете себе в хорошу спортивну форму, розвинете витривалість, баланс, координацію і гнучкість, що гарантує струнке тіло.

Power non stop - силовий клас, з короткою аеробною розминкою, спрямований на зміцнення м'язів, розвиток силової витривалості, корекції фігури, роботу над проблемними зонами.На уроці використовуються різні види силового устаткування : обтяжили і гантелі різних вагів, вибір яких залежить від рівня підготовленості; гумові амортизатори; гімнастичні палиці "Body Bar" різних вагів,, що обважнюють, килимки і інше. Для будь-якого рівня підготовленості. Ефект: Зміцнення і поліпшення форм усіх основних м'язових груп.

Stretching =  це тренування  представляє собою не що інше, як розтяжку м'язів, зв‘язок та сухожиль. Комплекс вправ, що застосовуються в рамках стрейчингу, дозволяє зміцнити м'язи, поліпшити координацію рухів, стимулювати кровообіг, підтримати роботу суглобів, зняти стрес і втому, зменшити травматизм. Якщо ви вже намагалися схуднути за допомогою фітнесу, але змушені були відмовитися від нього через виникнення травм, то стрейчинг - це якраз те, що вам потрібно, щоб привести себе у форму без «побічних ефектів ». Заняття підходять для всіх вікових груп, незалежно від стану здоров'я.

Step -  позитивно впливає на весь організм, зміцнюючи дихальну, серцево-судинну, м'язову і нервову системи, а також нормалізуються артеріальний тиск і діяльність вестибулярного апарату. За рахунок постійного підйому на сходинку збільшується навантаження на м'язи ніг - заняття зміцнюють м'язи передньої і задньої поверхні стегна, сідничних м'язів, гомілки. Вправи розвивають рухливість в суглобах, формують склепіння стопи, тренують рівновагу і дають змогу спалювати велику кількість калорій. Ваше тіло буде стрункішим, гнучкішим, пластичним і витривалим

90-60-90 -  ця програма - являє собою систему послідовного, комплексного перетворення фігури, поліпшення самопочуття і оздоровлення організму. Результатом занять стане зменшення обсягів м'язової маси, зниження рівня жирової тканини, загальне оздоровлення організму, позитивний настрій, приплив творчої енергії і сил.

ТРХ - це тренування з петлями . Спеціалізовані військові підрозділи, голлівудські зірки, професійні спортсмени, у всьому світі все більше і більше людей обирає революційні TRX-тренування. TRX (Total Body Resistance Exercises) означають у перекладі з англійської "вправи загального опору тіла". TRX є ідеальним, модним і корисним для всього тіла типом тренування, який підходить усім. Більше 300 різних вправ забезпечать Вам ефективні тренування, які покращують гнучкість і витривалість, одночасно піклуючись про ваші суглоби, також зміцнять м'язи тіла і допоможуть запобігти виникненню травм. TRX петлі – це чудова можливість підтримувати себе в хорошій формі як у рамках фітнес клубу, так і у себе вдома. Все що вам залишається, знайти місце, куди можна підвісити петлі. Тренування з петлями ТРХ спрямовані на:

  1. Корекцію фігури і зниження маси тіла.
  2. Розвиток гнучкості і координації.
  3. Розвиток сили і витривалості.
  4. Зміцнення здоров'я, загального тонусу організму та підвищення рівня фізичного стану.

Це універсальне функціональне тренування, яке дозволяє не тільки розвивати всі м'язові групи, зміцнювати зв'язки і сухожилля, але і розвивати гнучкість, спритність, силу, вестибулярний апарат, витривалість і багато іншого. Дане тренування має ще одне важливе достоїнство – ефективний розвиток м'язів так званого кора (м'язів-стабілізаторів).
Вправи підходять для всіх вікових груп, для чоловіків і жінок, для осіб з відхиленнями у стані здоров'я, так як в цьому тренуванні немає ніякого осьового (вертикального) навантаження на хребет.

Петлі можна регулювати по висоті, коригувати коефіцієнт стабілізації, таким чином, ви можете полегшувати або ускладнювати інтенсивність виконання вправи.
TRX можна застосовувати у всіх інших видах тренувань – силових, кардіо, пілатес. Результат не змусить себе довго чекати! 100% ефект від тренувань для тих, хто любить і поважає себе і своє тіло, бажає домогтися реальних, вражаючих результатів і пишатися своїм відображенням у дзеркалі цілий рік!

Functional - силове тренування, опрацьовує м'язи - стабілізатори, які ми використовуємо в повсякденному житті. Сприяє зміцненню м'язових груп і зв'язок, покращує координацію рухів, знижує травмоопасность в звичайному житті і при інших заняттях, покращує фізичну форму, витривалість і зовнішній вигляд. Проводиться з використанням різного обладнання і з вагою власного тіл.

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:00
Вівторок
7:00 - 22:00
Середа
7:00 - 22:00
Четвер
7:00 - 22:00
П'ятниця
7:00 - 22:00
Субота
7:00 - 21:00
Неділя
9:00 - 21:00

Фотогалерея