Телефон: (044) 22-999-49

fitnes

Тренування з петлями ТРХ. Спеціалізовані військові підрозділи, голлівудські зірки, професійні спортсмени, у всьому світі все більше і більше людей обирає революційні TRX-тренування. TRX (Total Body Resistance Exercises) означають у перекладі з англійської "вправи загального опору тіла". TRX є ідеальним, модним і корисним для всього тіла типом тренування, який підходить усім. Більше 300 різних вправ забезпечать Вам ефективні тренування, які покращують гнучкість і витривалість, одночасно піклуючись про ваші суглоби, також зміцнять м'язи тіла і допоможуть запобігти виникненню травм. TRX петлі – це чудова можливість підтримувати себе в хорошій формі як у рамках фітнес клубу, так і у себе вдома. Все що вам залишається, знайти місце, куди можна підвісити петлі. Тренування з петлями ТРХ спрямовані на:
1. Корекцію фігури і зниження маси тіла.
2. Розвиток гнучкості і координації.
3. Розвиток сили і витривалості.
4. Зміцнення здоров'я, загального тонусу організму та підвищення рівня фізичного стану.
Це універсальне функціональне тренування, яке дозволяє не тільки розвивати всі м'язові групи, зміцнювати зв'язки і сухожилля, але і розвивати гнучкість, спритність, силу, вестибулярний апарат, витривалість і багато іншого. Дане тренування має ще одне важливе достоїнство – ефективний розвиток м'язів так званого кора (м'язів-стабілізаторів).
Вправи підходять для всіх вікових груп, для чоловіків і жінок, для осіб з відхиленнями у стані здоров'я, так як в цьому тренуванні немає ніякого осьового (вертикального) навантаження на хребет.
Петлі можна регулювати по висоті, коригувати коефіцієнт стабілізації, таким чином, ви можете полегшувати або ускладнювати інтенсивність виконання вправи.
TRX можна застосовувати у всіх інших видах тренувань – силових, кардіо, пілатес. Результат не змусить себе довго чекати! 100% ефект від тренувань для тих, хто любить і поважає себе і своє тіло, бажає домогтися реальних, вражаючих результатів і пишатися своїм відображенням у дзеркалі цілий рік!
Приєднуйтесь до нас - з нами ви втілите свої мрії в реальність! Olympiasport.com.ua

TOTAL BODY WORKOUT. В даному уроці чергування фрагментів відбувається через 3-5 хвилин. Аеробні фрагменти, які включають в себе високоударні амплітудні рухи, стрибки, біг, без повернення до попереднього руху та без об'єднання рухів у зв'язки, змінюються силовими вправами, причому за один інтервал із-за тимчасового обмеження опрацьовується тільки одна група м'язів. Допускається використання степ-платформи.

STEP-INTERVAL. Урок проводиться з використанням степ-платформи. Зміна фрагментів здійснюється через кожні 10-12 хвилин (максимум 15 хвилин). Для силової частини характерне опрацювання за один фрагмент двох груп м'язів. У роботу включаються м'язи-антагоністи (наприклад, вправи на трицепс виконуються після серії вправ на біцепс). Таким чином, коли для першої групи м'язів настає фаза відпочинку триває процес відновлення, в роботу вступає друга група.Насправді, вищенаведені формати, схеми класів, не є незмінними. Інструктор, спираючись на знання анатомії, фізіології рухової активності, може формувати свої програми тренувань.

90-60-90. Ця програма - являє собою систему послідовного, комплексного перетворення фігури, поліпшення самопочуття і оздоровлення організму.
Результатом занять стане зменшення обсягів м'язової маси, зниження рівня жирової тканини, загальне оздоровлення організму, позитивний настрій, приплив творчої енергії і сил.


Body Sculpt - це фітнес клас , який поєднує в собі аеробне і силове навантаження. Таке годинне заняття дозволяє опрацювати основні великі м'язи. Правильне співвідношення різного виду тренувань допомагає прискорити обмін речовин, і тим самим ви стрімко худнете. Body Sculpt допомагає витрачати енергію навіть за межами стін тренажерного залу. Спалюючи зайвий жир , ви будете формувати своє тіло заново. Представниці прекрасної статі, наприклад, можуть підкоригувати свої сідниці, які добре задіяні в Body Sculpt.


Non Stopкардіо тренування, яке включає в роботу всі групи м'язів (прес, стегна, руки), тим самим тренуючи їх і роблячи фігуру підтягнутою. Головне достоїнство аеробіки - її ефективність у поєднанні з доступністю для людей різного віку і з будь-яким рівнем підготовки.


Step позитивно впливає на весь організм, зміцнюючи дихальну, серцево-судинну, м'язову і нервову системи, а також нормалізуються артеріальний тиск і діяльність вестибулярного апарату. За рахунок постійного підйому на сходинку збільшується навантаження на м'язи ніг - заняття зміцнюють м'язи передньої і задньої поверхні стегна, сідничних м'язів, гомілки. Вправи розвивають рухливість в суглобах, формують склепіння стопи, тренують рівновагу і дають змогу спалювати велику кількість калорій. Ваше тіло буде стрункішим, гнучкішим, пластичним і витривалим.


Йога - велика індійська система філософії та утворення, що поєднує в своїх різноманітних школах міріади принципів, правил, законів поведінки, рухових, дихальних і розумових технік. Це мистецтво самовдосконалення. У спортивних клубах йога направлена на поліпшення гнучкості і рухливості суглобів, зміцнення м'язів і зняття психо-емоційного стрессу.


Пілатес -спеціальне тренування спрямоване на підтримку м'язового тонусу, розвиток координації та контролю над тілом. Можливе використання додаткового обладнання (м'ячі). Вправи пілатес дуже багатопланові, і включають в роботу велику кількість м'язів одночасно, вимагаючи правильної техніки виконання, а кількість повторень при цьому може бути мінімальним. Рухи в пілатес м'яко розтягують м'язи, роблячи їх довшими і стрункішими. Кожен рух виходить з свідомості, тобто кожне скорочення м'яза контролюється діяльністю мозку. Не існує обмежень за віком і немає протипоказань. Тренування за системою Пілатес настільки безпечна, що її використовують для відновної терапії після травм хребта.


Пружні сідниці ABL (Abdominal - Buttocks - Legs)- фітнес-программа, що складається з комплексу вправ для м'язів ніг и сідниць. Функція тренування: спалювання підшкірного жиру, укріплення м'язів ніг та сідниць, вироблення рельєфу.
Стрейчінг  представляє собою не що інше, як розтяжку м'язів, зв‘язок та сухожиль. Комплекс вправ, що застосовуються в рамках стрейчингу, дозволяє зміцнити м'язи, поліпшити координацію рухів, стимулювати кровообіг, підтримати роботу суглобів, зняти стрес і втому, зменшити травматизм. Якщо ви вже намагалися схуднути за допомогою фітнесу, але змушені були відмовитися від нього через виникнення травм, то стрейчинг - це якраз те, що вам потрібно, щоб привести себе у форму без «побічних ефектів ». Заняття підходять для всіх вікових груп, незалежно від стану здоров'я.


Суперживіт - фітнес-програма, що складається з комплексу вправ для пресу. Функція тренування: спалювання підшкірного жиру, укріплення м’язів живота, вироблення рельєфу. Виконуються вправи для верхнього та нижнього пресу, косих м’язів живота та для боків.


Функціональний тренінг - силове тренування, опрацьовує м'язи - стабілізатори, які ми використовуємо в повсякденному житті. Сприяє зміцненню м'язових груп і зв'язок, покращує координацію рухів, знижує травмоопасность в звичайному житті і при інших заняттях, покращує фізичну форму, витривалість і зовнішній вигляд. Проводиться з використанням різного обладнання і з вагою власного тіла.

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:30
Вівторок
7:00 - 22:30
Середа
7:00 - 22:30
Четвер
7:00 - 22:30
П'ятниця
7:00 - 22:30
Субота
7:00 - 22:30
Неділя
9:00 - 22:00

Фотогалерея