Телефон: (044) 22-999-49

gym

Тренажерна зала оснащена новітнім силовим обладнанням на всі групи м’язів і представлені найкращими тренажерами таких відомих брендів, як: IMPULSE ® та PANATTA ® , яке спрямоване на більш важкий базовий тренінг.

Найсучасніша кардіо лінія, до складу якої входять останні розробки фірми AEROFIT та IMPULSE має: бігові доріжки, степпери, орбітреки , та велотренажери. Зона вільних ваг включає в себе дубовий важкоатлетичний поміст для великих ваг, горизонтальні лави зі стійками для штанг, лави для жиму лежачи, лави для жиму сидячи, для жиму під кутом, тренажер Смітта, лавка Скота, гантельний ряд від 0.5 до 50 кг.

Тренажер TRX ® - це практичне рішення для вас. TRX ® дозволяє виконувати сотні функціональних вправ на розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги. А найголовніше - тренажер TRX ® підтримує всі рівні і цілі фізичної підготовки. Правильно відрегулювавши ремені, ви зможете створювати опір власною масою тіла, а також налаштовувати рівень навантаження (від 5 до 100% ваги вашого тіла), безвідносно до того, наскільки професійно ви займаєтеся фітнесом.

Тренажери IMPULSE ® (Німеччина) - це чудово збалансована за своїм складом лінія професійних тренажерів для фітнес-центрів і тренажерних залів. Тренажери IMPULSE ® мають не тільки помітний дизайн, але і прекрасні ергономіку і біомеханіку, основні показники, які безпосередньо впливають на якість тренувань і їх результативність. Лінія включає в себе весь арсенал тренажерів, необхідних для повноцінних тренувань спортсменів будь-якого рівня підготовки. Це грузоблочні тренажери, тренажери на вільній вазі, а також лавки і стійки. Тренажери IMPULSE ® сподобаються всім, хто цінує ефективність, надійність і лаконічну красу фундаментального дизайну.

А також для душі і гарного настрою ми доповнюємо різновидами інших видів спорту. Хто сказав, що ви не можете стати суперником Андре Агассі? Тепер наш клуб може допомогти вам здійснити перші кроки на цій царині. Після виснажливих тренувань в тренажерному залі ви маєте блискучу нагоду позмагатись у спритності за столом для ПІНГ-ПОНГУ. Для самих азартних гравців, які мають всі шанси стати справжньою зіркою «Олімпії Спорт» з пінг-понгу, є можливість організувати змагання між бажаючими.

СК «Олімпія Спорт» чекає саме на Вас!

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:00
Вівторок
7:00 - 22:00
Середа
7:00 - 22:00
Четвер
7:00 - 22:00
П'ятниця
7:00 - 22:00
Субота
7:00 - 21:00
Неділя
9:00 - 21:00

Фотогалерея