Телефон: (044) 22-999-49

bar

Що таке спорт-бар? По-перше - це місце, де можна відпочити після активного тренування. Посидіти в затишній обстановці, розслабити натруджені м'язи. Або, навпаки, налаштуватися на робочо-стрибаючий лад перед

заняттям. Загалом, місце в усіх відношеннях корисне і потрібне. Тут ми пропонуємо відвідувачам спожити що-небудь смачне з користю для здоров'я.

Асортимент у спорт-барі великий. Тут Ви знайдете дуже духмяний чай, запашну каву, корисну мінеральну воду, спортивне харчування для зміцнення м'язів, найсвіжіші соки та фреши (фруктові і овочеві). При виборі спортивного харчування вас проконсультують найчарівніші працівниці спорт-бару, порадять, яку лінію спортивного харчування краще вибрати.

Також, у спорт-барі ви знайдете найвітамінніші вітамінні добавки, найкращі жироспалювачі, енергозберегаючі енергетичні спортивні напої. Ці препарати підвищують працездатність, покращують кровопостачання і зменшують навантаження на серце під час тренувань.

Визначення дози - справа суто індивідуальна. І організм у кожного реагує по-різному. Краще звернутися до тренера, який складе індивідуальну програму харчування і порекомендує, що з того, що є у спорт-барі підійде Вам краще за все. Хоча під час тренувань нічого кращого за воду ще не винайшли. Головне - все робити в комплексі. Вправлятися і харчуватися, тоді спалювання зайвого жиру прискориться, а самопочуття покращає.

Загалом, заходячі у фітнес-клуб, загляньте у спорт-бар. Знайдете там багато не лише смачного, але і корисного. Фруктові соки-коктейлі корисні всім і кожному, пийте на здоров'я і отримуйте задоволення!

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:00
Вівторок
7:00 - 22:00
Середа
7:00 - 22:00
Четвер
7:00 - 22:00
П'ятниця
7:00 - 22:00
Субота
7:00 - 21:00
Неділя
9:00 - 21:00

Фотогалерея