Телефон: (044) 22-999-49

Почни грати в сквош сьогодні !!

Забронюй корт на зручний час

Історія гри
У сучасному вигляді сквош оформився 150 років тому в Англії. Хлопчики , які навчалися в Harrow school , часто були змушені стояти в черзі , щоб пограти в " реал- теніс" . В очікуванні вони тренувалися поза межами корту , використовуючи індійські каучукові м'ячі кепської якості. Виявилося , що з ними можна було проробляти такі речі , які абсолютно неможливі при грі звичайними тенісними м'ячиками . І одного разу два найбільш винахідливих хлопчика перетворили гру в справжнє змагання .
Сквош швидко завоював популярність. До кінця 19 століття з'явилися перші клуби , а з 20- их років ХХ століття стали проводитися справжні змагання.

Правила гри
У сквош грають два гравці на спеціально обладнаному сквош - корті шириною 6,4 та довжиною  9,75 м.
Сквош -корт складається з 4 стін – фронтальної , 2 бокових , задньої. Ігровий простір обмежується зверху - лініями ауту по всіх чотирьох стінах, знизу – акустичною панеллю фронтальної стіни . Лінія на фронтальній стіні - лінія подачі - і квадрати на підлозі корту - квадрати подачі - грають свою роль тільки при подачі м'яча і надалі у грі не беруть участь.
Мета гри проста : по черзі ударяти ракетками по м'ячу так , щоб суперник зробив помилку або не зміг відбити м'яч.
Головне правило гри в сквош - вдарити м'яч таким чином , щоб він торкнувся фронтальної стіни вище акустичної панелі ( « бляшанки » ) і нижче лінії ауту.
Удари здійснюються по черзі . М'яч можна бити з льоту або після одного відскоку від підлоги. Зазвичай м'яч посилають прямо на фронтальну стіну , проте його можна бити по будь-якій з стін. Одними з ключових ідей сквошу як раз таки і є бічні і « кутові » удари , що дозволяють наповнити гру « гострими » , непередбачуваними моментами. Гравець може використовувати такі удари , щоб « насолити» супернику.
Очки в грі нараховуються , якщо один з гравців припускається помилки або не може відбити м'яч. Той , хто першим набере 11 очок, виграє гейм , якщо тільки попередній рахунок не було 10-10 . У цьому випадку , грається до переваги в два очки. Матч складається з 5 геймів , для перемоги необхідно виграти 3 партії.

Приємне з корисним
Сквош , як динамічна і енергійна гра дозволяє спалювати жири на 70 % ефективніше , ніж гра у великий теніс . Саме тому , гра в сквош вважається дуже популярною і ефективною для жінок.
Під час поєдинку виявляються задіяними м'язи всього тіла , які інтенсивно працюють , поки ви насолоджуєтеся грою. Цікаво , що півгодини , проведені на корті для сквошу , можна сміливо прирівняти до годинного заняття на корті для великого тенісу . Як і в більшості аналогічних видів спорту , під час гри в сквош відбувається тренування дихальної системи , м'язів ніг і рук , піддається інтенсивному навантаженні серцево судинна система .
Крім того , відзначено значний вплив гри в сквош на дітей. Під час занять даним видом спорту відбувається тренування вестибулярного апарату , розвивається витривалість , гнучкість і координація рухів дитини.

Про комплекс

«Олімпія Спорт» – це спортивний клуб, розміщений на Подолі. Він відповідає вимогам міжнародних стандартів до спортивних закладів вищого рангу.

Для того, щоб вам було приємно відвідувати клуб, ми передбачили зручне розташування спортивних залів і зон відпочинку. Комфортне розташування, комфортні тренажерні зали і роздягальнi, комфортний фітнес бар. Завдяки цьому створюється унікально комфортна атмосферу клубу, ви зможете покращити не тільки фізичний стан, але й психологічний, зможете відпочити і розслабитись після напруженого трудового дня.

Детальніше...

Години роботи

Понеділок
7:00 - 22:00
Вівторок
7:00 - 22:00
Середа
7:00 - 22:00
Четвер
7:00 - 22:00
П'ятниця
7:00 - 22:00
Субота
7:00 - 21:00
Неділя
9:00 - 21:00

Фотогалерея